Dohodnite si obhliadku
Mame individualny pristup
+421 948 666 700
Po - Pia: 09:00 / 18:00
info@namierukuchyne.sk
Napíšte nám sme tu pre Vás

Články na najžiadanejšie témy

To najžiadanejšie z našeho blogu

Kuchyňa na mieru od objednania po odovzdanie

Kuchyňa na mieru od objednania po odovzdanie Ako nový zákazník mate veľa otázok ako bude prebiehať cely proces kúpy kuchyne na mieru od kontaktovania až po odovzdanie. Prinášame preto tento podrobný popis krok za krokom aby ste mali predstavu čo môžete očakávať.

Kontaktovanie Vzhľadom na proti-pandemické opatrenia uprednostňujeme momentálne telefonicky alebo emailový kontakt. Preberieme si o aký typ kuchyne máte záujem, aká je náročnosť, či kuchyňu chcete dlhodobo intenzívne využívať, pre aký farebný dekor ste sa rozhodli, o aký druh materiálov máte záujem, aká bude dispozícia kuchyne atď. Samozrejme nám stačí zaslať fotografie z Pinterestu alebo Googlu aj na základe toho vieme neceniť kuchynskú linku.

Návrh kuchyne Navštívime priestor kde plánujete kuchynskúlinku a poradíme kde musí byť voda, kde má byť vedená elektrina, kde budú zabudované svietidlá, zásuvky, vypínače, umiestnenie spotrebičov. Žiaľ niekedy sa stáva že nedokážeme niektoré požiadavky splniť napr. umývadlo pod oknom v paneláku, ale na to je naša návšteva aby sme prezreli miestnosť a poradili ako sa to bude dať. Zmeny technicky vysvetlíme a zaznačia sa do výkresu architekta a pripravíme cenovú ponuku. Alebo pokiaľ nemáte konkrétnu vlastnú predstavu, vieme ponúknuť 3x bytových architektov s ktorými spolupracujeme. Architekt sa s vami porozpráva a navrhne vám kuchyňu. Prvoradý je pre architekta dizajn, badget a aký priestor je k dispozícií. Architekt pripraví hrubý náčrt, my prídeme na miesto, premeriame miestnosť a skonzultujeme architektov návrh.

Cenová ponuka Obdržíte cenovú ponuku, telefonicky prekonzultujeme použité materiáli, spotrebiče, výsuvy, kovania, skrinky, farby, pracovnú dosku. Po vašom odsúhlasení a zložení zálohy vám dáme termín dodania. Máte čas si pripraviť rozvody, samozrejme pokiaľ budete potrebovať dokážeme dodať našich certifikovaných vodárov, elektrikárov, plynárov - nemusíte sa o nič starať, nemusíte vysvetľovať kde čo má ísť, kadiaľ ťahať elektrinu atď. Všetko zabezpečíme my.

Realizácia kuchyne na mieru Deň pred montážou prinesieme kuchyňu a na druhý deň od rána začíname. Robíme si montáž sami, pretože sme kuchyňu vyrábali a presne vieme kde čo a ako uchytiť. Na druhý deň sa umiestňujú spotrebiče, príde vodár, elektrikár a pozapájajú sa vývody. Následne všetko vyčistíme, vyleštíme, kuchyňa je odovzdávaná v perfektnom stave a môže sa ihneď používať.