Dohodnite si obhliadku
Mame individualny pristup
+421 948 666 700
Po - Pia: 09:00 / 18:00
info@namierukuchyne.sk
Napíšte nám sme tu pre Vás

Články na najžiadanejšie témy

To najžiadanejšie z našeho blogu

Kuchyňa na mieru od stolára alebo z obchodného domu

Kuchyňa na mieru od stolára alebo z obchodného domu

Každý sa rozhoduje na začiatku plánovania kuchynskej linky ktorého dodávateľa si vybrať aby bol na konci spokojný a mal istotu že všetko čo si vysníval bolo aj dobre spravené. V nasledujúcich riadkov Vám pomôžeme lepšie sa zorientovať pri výbere.

Prejdime priamo k veci, väčšina zákazníkov sa rozhoduje podľa ceny. Každý si prejde porovnávaním kde mu jeho kuchyňu vyrobia za pre neho prijateľnú cenu v požadovanej kvalite. Kvalitu či bezporuchovosť ale zistime až po čase.

Kuchyňa od stolára Alebo inak kuchyňa na mieru je vyrobená presne na centimeter podľa želania zákazníka. Je vyrobená a montovaná stolárom – na tomto treba trvať aby montáž bola spravená odborne. Nie ste obmedzovaní rozmermi , materiálmi, farbami ani napr. hrúbkami. Kuchyňa od stolára zapadne do priestoru a pôsobí ako jeden celok, je dokonale využitý každý priestor, nikde nič neodstáva, nikde nič netrčí. Vždy sa vyskytne nejaký problém či už pri plánovaní kuchyne alebo montáži, dobrý stolár Vám nepovie nedá sa ale práve naopak poradí ako to urobiť aby sa to dalo. Častým problémom sú šikmé podkrovné stropy, výčnelky odvetrávania, okenné parapety, výška pracovnej dosky. Stolár vám vyrobí pre tento prípad atypy čiže unikátne neštandardné skrinky presne na mieru. Reklamácia a oprava sa rieši priamo na mieste ak je stolár zo Slovenska, Poliak sa už po predaji nebude unúvať s opravou. Nevýhodou je niekoľko týždňový čas dodania a aj záloha ktorá sa platí dopredu.

Kuchyňu z obchodného domu Máte ju často aj hneď k odberu, s grafickým návrhom Vám pomôžu priamo na predajni, tak isto máte možnosť vyskúšať dekory a montáž si zabezpečíte sami alebo zoženiete niekoho na zmontovanie. Neplatíte dopredu zálohu za výrobu, máte určitý výber farieb a štýlu, skrinky majú presne dané rozmery čo je niekedy výhodou, pokiaľ si po čase niečo sami pokazíte jednoducho kúpite nový kus. Reklamácie vybavíte priamo na predajni, kus za kus prípadne vám vrátia adekvátnu čiastku. Obchodný dom ale nerieši zvyšok priestoru prípadne čo by sa dalo ešte vymyslieť, napr. od steny po skrinku vznikajú prázdne miesta pretože rozmery skriniek majú striktne dané, treba sa pripraviť na skutočne veľké množstvo kompromisov len aby to nakoniec nejako vyzeralo, hlavne v miestnostiach s neštandardnými rozmermi.

Je len na vás ku ktorej variante sa prikloníte, dôležité je aby ste boli nakoniec vy sami spokojný so svojou voľbou.